HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Bozcaada Calisto17 Butik Otel’e hoşgeldiniz

Tatillerin hayali ile yaşarız çoğumuz günlük hayatta.. Yılın sınırlı günlerinde gidilen tatillerde denizin, güneşin güzelliği akılları alır bir gün daha kalabilmek için.. Kimi yerler vardır ki kaldığınız yer keyifliyse daha da sevdirir kendini..

Seyahat ve tatil tutkunu insanlar olarak kurduk bu oteli. Tam olarak ne istediğinizi ve tatilde ne hayal ettiğinizi bilerek ve tabii Ada’yı da kendimizi bildiğimiz zamanlardan beri bilerek..

Gün boyu sahile gitmekten bile vazgeçirebilecek kadar keyifli bir bahçe, her hafta sonu sofra keyfi yapmak istediğiniz türden bir kahvaltı hayal ettik sizin için.

Sabah kuş sesleri  ile uyanacağınız bir odada olacaksınız Calisto 17’de. Kahvaltıda kendi toplayacağınız yeşillikleri yiyebileceksiniz. Çeşit çeşit ve birbirinden güzel reçelleri; ev yapımı salçaları tadacaksınız. Kekik kokulu bahçemizde ister salıncakların keyfini çıkaracak, ister kitabınızı okuyacak, ister sevdiklerinizle vakit geçireceksiniz.

Baharda gelen konuklarımız, adanın içini keşfettikten sonra kendilerine vakit ayırmak istediklerinde bahçemizde alacaklar soluğu. İster öğlen, ister akşamüstü gün batımı keyfinde. Yazın gelen konuklarımız, belki deniz sonrası keyfi yapmak isteyecek ya da gece adanın yerel ürünlerinden satın aldıkları şarapları bahçemizde yudumlamak isteyecek.

Evinizde gibi hissedeceğiniz bir tatil hayal ettik sizin için..

2 kişilik ya da 3 kişilik odalarımızda, gerektiğinde ek yatak açarak 3 ya da 4 kişi kapasiteye çıkarabileceğimiz odalar sunuyoruz misafirlerimize. Yaygın uygulama aksine geniş ve ferah odalar.

İster kafa dağıtmalık bir bahar kaçamağı,

İster bol güneşli ve denizli bir tatil olsun hayaliniz,

Calisto17 olmanız gereken adresiniz..

Güzel anıların akıllarda kaldığı bir tatil sunmak ise, bizim hayalimiz..

OTEL KURALLARIMIZ:

Otelimizde aşağıdaki kurallar uygulanmaktadır:

– Otele giriş (Check-in) saatimiz 14:00; otelden çıkış (check out) saatimiz ise 12:00’dir.

– Oda, banyo, koridor ve kapalı alanlarının tümünde sigara içilmesi yasaktır, bahçemiz ve kahvaltı alanımızda sigara içilebilmektedir.

– Kahvaltımız her gün 8.30 -11.00 saatlerinde, kahvaltı alanımızda verilmektedir.

– Kahvaltımız serpme olup, her gün ürün çeşitlendirmesi mevcuttur. Çesitler günlük değişiklik  gösterebilmektedir.

– Mutfağımız kahvaltı haricinde, gün içerisinde ve aksam 23.00’e kadar kahve çeşitleri ve soğuk içeceklerimizle hizmet vermektedir.

– Misafirlerimize mutfak ve mutfak malzemesi kullanım hizmeti sunulmamaktadır.

– Ütü ve çamaşır hizmeti ekstra ücrete tabidir.

– Günlük 2 adet küçük su kullanımınıza sunulmuş olup, ilaveten alınanlar ücrete tabidir.

– Havlu değişimi 2 günde bir yapılmakta olup, temizlik ve günlük havlu değişimi talepleriniz için bizimle irtibata geçmeniz rica olunur.

– Havlu ve çamaşırlarınız için binaların solunda, kahvaltı alanının hizasında çamaşır asma alanı kullanımınıza hazır bulunmaktadır.

– Otelimize evcil hayvan kabul edilmemektedir.

-Turizm Bakanlığı’nca belirlenmiş olan “otel işletmeciliği etik kuralları” gereği rezervasyon yaptığınız anda odanız sizin adınıza satışa kapatılmakta

ve başka bir misafire satış şansı engellenmektedir. Bu nedenle kullanılmayan rezervasyonlarda ya da erken ayrılışlarda

herhangi bir ücret iadesi ya da iskonto  yapılamamaktadır.

Otelimizde konaklayan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

BOZCAADA CALİSTO17 BUTİK OTEL

Call Now ButtonŞimdi Ara